akcionáři Mirek Herain a Pavel Hassman
akcionáři Mirek Herain a Pavel Hassman

MMM

O SKUPINĚ

Realitní trh v české republice prochází neustálými změnami a vývojem. Využili jsme této příležitosti a postavili unikátní koncept RE/MAX MULTIBRAND, který nám umožňuje obsluhovat různé typy klientů, poskytovat různé služby a realizovat různé druhy nemovitostí.

Prostřednictvím residenční značky RE/MAX 4you obsluhujeme rodiny i jednotlivce a plníme jejich přání a sny o bydlení.

Prostřednictvím komerční značky RE/MAX COMMERCIAL, kterou v ČR zastupujeme, obsluhujeme firmy, společnosti i podnikatele a plníme jejich požadavky týkající se prostor pro podnikání.

Prostřednictvím služby CONCIERGE SERVICES (End-To-End a privátní služby) využíváme prémiovou značku RE/MAX COLLECTION, která se zaměřuje  na VIP klienty z řad jednotlivců, rodin, podnikatelů, firem i společností. Klientům touto nadčasovou službou CONCIERGE poskytujeme neočekávané zážitky z průběhu a výsledků realitní i ne-realitní činnosti.


VV

VIZE, MISE, HODNOTY

Chceme se stát 1. volbou na realitním trhu pro zákazníky a makléře.


Zodpovědně a profesionálně kultivovat a inovovat fungování realitního trhu tak, abychom společně dosáhli dlouhodobého růstu a prosperity. Inspirovat vlastním přístupem a dodržováním firemních hodnot.


ČEST

LOAJALITA

WIN - WIN - WIN

ZMĚNA

VEDENÍ SKUPINY

Bc. Jiří Krupka, MSc., MBA

předseda představenstva HH MULTIBRAND GROUP a.s.

jednatel a ředitel COMMERCIAL GROUP s.r.o. a RESIDENTIAL GROUP s.r.o.

jednatel CONCIERGE REAL ESTATE SERVICES s.r.o., HHMG SERVICES s.r.o., RESIDENTIAL MĚLNÍK s.r.o.

SPOLEČNOSTI VE SKUPINĚ


  • HH MULTIBRAND GROUP a.s. - zastřešení skupiny

  • spolek skupiny HHMG - charitativní a nezisková činnostNEZISKOVÉ AKTIVITY SKUPINY

b

b

Jsme partneři občanského sdružení PODKOVA BEZPEČÍ.

Jsme partneři dobročinné sbírky BRÝLE PRO GHANU.

Pomozte společně s námi tím, že své nepotřebné nebo starší brýle předáte dál dětem z Ghany. Udělají radost a výrazně pomohou lidem, kteří takovou pomoc opravdu potřebují.

Na pobočkách našich partnerů Eyes optik a ve vybraných pobočkách RE/MAX Commercial a RE/MAX 4You jsme vytvořili sběrná místa, kam můžete své nepoužívané brýle zanést. Specialisté z optiky je bezplatně zrenovují pro další použití. Díky našemu projektu a za podpory velvyslanectví ČR v Akkře a velvyslanectví Ghany v Praze, Humanitas Afrika o.p.s. pomůžeme lidem v nelehké životní situaci.