Realitní obchodník/ce

residenční nemovitosti

Co by jsi dělal/la?

Nejdříve projdeš 4 + 6ti denním školením, a pak následuje praxe pod vedením zkušeného obchodníka. A co budeš dělat na naší pobočce, kterou si vybereš? Zejména elektronicky, telefonicky, písemně a osobně komunikovat s novými i stávajícími klienty s cílem vyhledat obchodní příležitost pro prodej našich služeb (k tomu dostaneš postupy, návody a školení, jak to máš dělat, abys dosáhl/la výsledku).

Jakmile identifikuješ obchodní příležitost, budeš jednat s klientem tak, abys mohl/la posoudit a vyhodnotit obchodní příležitost, mohl/la zpracovat a prezentovat nabídku služeb (nadefinuješ jaký bude obchodní a marketingový postup vedoucí k cíli) a následně mohl/la nabídku vyjednat. A to vše samozřejmě směrem k uzavření smlouvy, nebo získání objednávky. Vybavíme Tě vším potřebným tak, abys byl/la schopen/na smlouvy a objednávky získávat. Musíš jen chtít!

Na základě uzavřené smlouvy, nebo objednávky, pak budeš tyto obchodní a marketingové aktivity realizovat (pod tím si představ např. prohlídky nemovitosti individuální i hromadné, inzerci, prezentaci nabídky na realitních portálech a sociálních sítích, vyjednávání se zájemci atpd.) až dosáhneš výsledku. Průběh a jednotlivé výsledky činností budeš k zakázce zadávat, spravovat a vykazovat v systému RE/MAX (opět dostaneš návod a školení, jak v systému pracovat). Samozřejmě veškerá činnost podporou a inspirací zkušenějšího kolegy.

Na našich pobočkách RE/MAX 4 YOU v Praze, na Mělníku a v Rychnově nad Kněžnou, chceme dát pracovní příležitost novým kolegům a kolegyním, kteří chtějí zhodnotit změny na realitním trhu ve svůj prospěch.

Kdo jsme?

My jsme tým a naše DNA stojí na základu win-win-win, čest, loajalita a změna. V našem týmu děláme práci, která nás baví a dává smysl - lidi činí šťastnými a RE/MAX je pro nás životní styl. Hodnoty a zkušenosti si nenecháváme pro sebe, a týmovou práci kořeníme inspirací, motivací a podporou v seberealizaci.

Co Ti nabídneme?

ozhodně prostor a příležitost pro seberealizaci; silně motivační ohodnocení (po zapracování více jak 75 tis. Kč/měs.); aktivní podporu a upřímný zájem na Tvém úspěchu; skutečně flexibilní pracovní dobu; silnou značku a prostředí mezinárodní firmy; tým kolegů - profesionálů a naprosto pohodovou atmosférou; různé firemní benefity po zapracování (zvýhodněný operativní leasing na vozy VW a ŠKODA; zvýhodněný tarif telefonního operátora atd.); příležitost pro vzdělávání, osobní rozvoj a možnost budování kariéry; účast na firemních akcích (i s rodinami), celorepublikového i mezinárodního rozsahu a spousty dalších výhod, možností, uznání a ocenění.

A co by jsi měl/a splňovat?

mít min. středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík a hlavně chtít a mít zájem učit se novým věcem ... vše ostatní Tě totiž naučíme ;-).

Zasláním životopisu v písemné podobě, nebo odesláním kontaktních údajů prostřednictvím tohoto formuláře souhlasíte, aby společnost HH MULTIBRAND GROUP a.s., se sídlem BC ROKYTKA, PSČ 190 00 Praha 9, Česká republika, IČ 067 43 846, zpracovávala Vaše osobní údaje pro vlastní potřebu a potřebu ostatních společností skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., které jsou majetkově provázány, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR), se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.