Úvěrový a investiční poradce

Praha

Na naši pobočku RX FINANCE v Praze, chceme dát pracovní příležitost novému kolegovi/kolegyni, který/á chce zhodnotit změny na hypotéčním a investičním trhu ve svůj prospěch.

Kdo jsme?

My jsme tým realitních specialistů a naše DNA stojí na základu win-win-win, čest, loajalita a změna. V našem týmu děláme odbornou práci, která nás baví a dává smysl - rodiny i jednotlivce činíme šťastnějšími; firmy, podnikatele a investory činí úspěšnějšími. Příležitosti pro hypotéku, projektové financování, nebo řešení pro volné investiční prostředky  si nenecháme pro sebe, ale vyzveme Tě ke spolupráci.

Co Ti nabídneme?

Rozhodně prostor a příležitost pro osobnostní rozvoj; silně motivační ohodnocení (po zapracování více jak 100 tis. Kč/měs.); aktivní podporu a upřímný zájem na Tvém úspěchu; skutečně flexibilní pracovní dobu; silnou značku a prostředí mezinárodní firmy; tým kolegů - profesionálů a naprosto pohodovou atmosférou; různé firemní benefity po zapracování (zvýhodněný operativní leasing na vozy VW a ŠKODA; zvýhodněný tarif telefonního operátora atd.); příležitost pro zvyšování kompetencí a budování kariéry; účast na firemních akcích (i s rodinami), celorepublikového i mezinárodního rozsahu a spousty dalších výhod, možností, uznání a ocenění.

A co by jsi měl/a splňovat?

Mít min. středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík a hlavně chtít a mít zájem učit se novým věcem ... vše ostatní Tě totiž naučíme ;-).

Zasláním životopisu v písemné podobě, nebo odesláním kontaktních údajů prostřednictvím tohoto formuláře souhlasíte, aby společnost HH MULTIBRAND GROUP a.s., se sídlem BC ROKYTKA, PSČ 190 00 Praha 9, Česká republika, IČ 067 43 846, zpracovávala Vaše osobní údaje pro vlastní potřebu a potřebu ostatních společností skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., které jsou majetkově provázány, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR), se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.